مد و مدلمدل آرایش صورت

کدام آرایش صورت زنانه مورد پسند مردان است؟

در این قسمت مدل آرایش صورت از سایت دی دی قصد داریم تا مدل آرایش مورد پسند مردان را برای شما خانم های زیبا نمایش دهیم. پس در ادامه از شما دعوت می کنیم تا به تماشای این مدلهای بسیار زیبا بنشینید.

آرایش مورد پسند مردان

آرایش زنان از نظر مردان دو سبک دارد. سبکی تیره و وحشی و یا سبک روشن و جذاب. خانم ها قبل از انتخاب سبک باید بدانند که مردان کدام سبک آرایش زنانه را می پسندند.

آرایش مورد پسند مردان

معمولا ظاهر تیره و آرایش چشم غلیظ انتقال دهنده ی روحیه ای مرموز، مالیخولیایی و وضعیت دشوار و درگیری های درونی است. در حالیکه ظاهر کلاسیکی با رژ لب قرمز روحیه ای باز، قدرتمند، پرشور و کمی بی پروا را منتقل می کند.

مردها چه آرایشی را برای زنان بیشتر می پسندند!

آرایش مورد پسند مردان

کدام سبک آرایش زنان مورد پسند آقایان است

سبک آرایش زنان

معمولا دخترها دوست دارند زمانی که از خانه خارج می شوند یا حتی بعنوان ظاهر همیشگی شان آرایش چشم غلیظ را برگزینند. من هم یک طرفدار پر و پا قرص همین سبک هستم. البته موضوع غافلگیر کننده این است که مردان معمولا از این سبک بیزارند! اولین علائم هشدار زمانی برای من رخ داد که یکی از دوستان من از آرایش چشم گربه ای من وحشت کرد! هرچند که به بهترین حالت ممکن آرایش کرده بودم. واکنش به آرایش غلیظ چشم من، این سؤال را در ذهنم ایجاد کرد که مردان واقعا چه چیزی را زیبا می دانند.

آرایش مورد پسند مردان

من 2 عکس به همراه خودم برده و از همکاران مرد محل کارم پرسیدم که ظاهر مورد علاقه ی آن ها برای یک دختر کدام است؟ برای تکمیل تحقیقاتم همین سؤال را در مورد همان تصاویر از تمام دوستان پسرم هم پرسیدم.
نتیجه ی تحقیقات این چنین بود:

چهره ی آرایش شده با رژ لب قرمز، 100٪ بعنوان چهره ی مورد علاقه رأی گرفت! حتی هنری ترین اشخاص، ظاهر با آرایش چشم غلیظ را انتخاب نکردند.

آرایش مورد پسند مردان

برخی از نظرات راجع به تصویر زیبای آرایش چشم غلیظ این ها بود:«هیچی بدتر از اون چشم های سیاه روی صورت یک دختر نیست. آخه چرا؟؟؟» «آیا او معتاد به مواد مخدره؟!» «به او بگویید چشمانش را بشوید تا به شما بگویم که از او خوشم میاید یا نه!»

و برخی از نظرات راجع به تصویر بمب دختری با لب های قرمز این ها بود:«چیز بیشتری نیاز نیست در مورد او بدونم!» «به این میگن دختر!» یا اینکه فقط به تصویر خیره خیره نگاه می کردند (شما می دانید که نگاه این چنینی مردها چه مفهومی دارد، نه؟)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا