سلامتسلامت جنسی

آسیب ها در رابطه جنسی در زمان گرسنگی (معده خالی)

در این قسمت سلامت از سایت دی دی قصد داریم تا آسیب ها در رابطه جنسی در زمان گرسنگی (معده خالی) را برای شما نمایش داده ایم.

ضررهای گرسنگی در هنگام روابط جنسی

متخصصان طب سنتی برای رابطه زناشویی نظراتی دارند که طبق آن زوج ها با بهترین وضعیت جسمی و روحی میتوانند رابطه جنسی خود را حفظ کنند.

یکی از مهمترین و اصلی ترین این عوامل داشتن قوای جسمی مناسب است که آن هم با تغذیه مناسب به دست می آیدوگرسنگی میتواند تهدیدی برای جسم هر دو طرف باشد.
نداشتن انرژی کافی می تواند خود منجر به کاهش توان بدن و ضعف عمومی بدن و تحلیل اعضا شود.

علاوه بر این عوارض رنگ پریدگی، ریزش مو، ابتلا به بیماری ها و اختلال های دهان و دندان مانند تحلیل لثه می شود.

نقش تغذیه در بهبود روابط جنسی

نقش تغذیه در بهبود روابط جنسی

برای اینکه در زندگی مشترک خود مدیریت و تفاهم داشته باشید باید به اصل رابطه زناشویی البته به روش صحیح پایبند باشیدچرا که همانطور که میدانیم حتی بزرگان دینی نیز این را عامل پایداری زندگی دانسته اند

یکی از ساده ترین این شیوه ها فراهم کردن آمادگی جسمانی و روانی است.

برای این منظور شما باید خوراکی ها و مواد غذایی مصرف کنید که به افزایش توانایی شما کمک کند.

شاید برای تان عجیب باشد اما مصرف خوراکی ها و غذای مناسب می تواند به افزایش اعتماد به نفس، بالا رفتن روحیه و کاهش تنش و استرس روزانه کمک کند.

برای این منظور توصیه شده در برنامه هفتگی خانواده ها دست کم در 2 وعده غذایی از گوشت بوقلمون، ماهی، شیرعسل و گوشت گوساله کم چرب مصرف کنند تا به این ترتیب به ایجاد تعادل هورمونی کمک کنند.
از طرفی مصرف فلفل و غذاهای پر ادویه و گوشت های با طبع گرم، زنجبیل و سیب، زیتون سبز و سیاه برای بهبود توان جسمی زن و شوهر ها پیشنهاد می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا