دانلوددانلود کتاب

دانلود کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت اثر دیپاک چوپرا

دانلود کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت نوشته‌ی دیپاک چوپرا که به شما می‌آموزد چگونه درون خود را با نیروهای جهان طبیعت و کائنات هماهنگ کنید و به لذت و عشق در زندگی‌تان برسید.

این کتاب فوق‌العاده در لیست ده‌تایی پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک‌تایمز در سال 1995 میلادی به شمار می‌رود. در ادامه از بخش دانلود کتاب های صوتی سایت دی دی میتوانید بصورت رایگان این کتاب را در اختیار داشته باشید.

کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت

کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت

اگر به دنبال آن هستید که با چند نکته طلایی به راز موفقیت و شادی پی ببرید، کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت (‎The seven spiritual laws of success: a practice guide) مسیر رسیدن به قدرت درونی را به شما نشان خواهد داد و تاثیرات آن را در زندگی واقعی‌تان خواهید دید.

در این کتاب، برای موفقیت و ثروتمند شدن باید به روش‌های معنوی نیز متوسل شوید و آن‌ها را یاد بگیرید.

در واقع موفق شدن جنبه‌های متفاوتی دارد و ثروت مادی بخش کوچکی از آن است. داشتن سلامتی، شوق به زندگی، روابط سالم، آزادی، ثبات عاطفی و روانی، رفاه و آرامش ذهنی از دیگر قسمت‌های موفقیت به حساب می‌آید.

دانلود کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت

دیپاک چوپرا هفت قانون اساسی را به شما معرفی می‌کند که شامل این موارد است:

1) قانون توانایی مطلق: سرچشمه هر چیزی که آفریده می‌شود، آگاهی و توانایی مطلق است. پس وقت بگذارید و تمرین سکوت کردن را بیاموزید. روزانه دو بار به مدت 30 دقیقه مدیتیشن کنید. هیچ کس را قضاوت نکنید و به انرژی درون هر موجود زنده‌ای حساس باشید.

2) قانون بخشایش: با اشتیاق به بخشیدن آنچه می‌جوییم فراوانی کائنات را در زندگی‌مان به جریان می‌اندازیم. هدیه دادن را یکی از کارهای متداول زندگی خود قرار دهید. این هدیه و بخشیدن می‌تواند یک گل و یا حتی کلمات محبت‌آمیز و قدرانی از مردم باشد.

3) قانون «کارما» یا علت و معلول: هر عملی انرژی و نیرویی را ایجاد می‌کند که به همان شکل به ما بازمی‌گردد. انتخاب اقداماتی که سعادت و موفقیت دیگران را به همراه داشته باشد، حضور خوشبختی در زندگی شما را تضمین می‌کند.

4) قانون کمترین تلاش: تهیه فهرست آرزوها، سپردن آن‌ها به کائنات و هشیاری از لحظه حال. همچنین مسئولیت وضعیت خود و همه رویدادها و مشکلات زندگی خود را بر عهده بگیرید.

5) قانون قصد و آرزو: در درون هر قصد و آرزویی امکان تحقق آن نیز وجود دارد. پس لیستی از خواسته‌هایتان را تهیه کنید. به خودتان و کائنات اعتماد کنید حتی اگر در لحظه‌ای هستید که فکر می‌کنید هیچ چیز مطابق میل شما پیش نمی‌رود.

6) قانون عدم دل‌بستگی: به خود و دیگران این آزادی را بدهید که همان کسانی که هستند باشند. به اجبار و زور متوسل نشوید و اجازه دهید خود به خود راه‌حل‌ها ظاهر شوند.

7) قانون «دارما» یا غایت حیات: کشف ضمیر، شناخت استعداد‌های استثنایی‌ خود و خدمت و کمک به دیگران، حال درونی‌تان را خوب خواهد کرد.

  • نام: هفت قانون معنوی موفقیت
  • ژانر: معنوی – موفقیت زبان فارسی
  • مدت زمان پخش: 2 ساعت 8 دقیقه

هم اکنون نسخه صوتی کتاب هفت قانون معنوی موفقیت به صورت رایگان در اختیار شماست.

برای دانلود رایگان کتاب از لینکهای زیر استفاده کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا