دانلوددانلود کتاب

دانلود کتاب صوتی راز The Secret با نویسندگی راندا برن

دانلود کتاب راز The Secret راندا برن

شما هم اکنون می توانید از سایت دی دی نسخه صوتی کتاب راز با نویسندگی راندا برن را به صورت رایگان دانلود کرده و مسیر زندگی خود را تغییر دهید.

The Secret راز پر فروش ترین کتاب سال 2006 نوشته ی راندا برن استرالیایی می باشد. این کتاب به 50 زبان ترجمه شده و بیش از 30 میلیون نسخه فروخته شده است. کتاب با موضوع روانشناسی و موفقیت بر اساس فیلمی با همین نام نوشته شده است . این نویسنده تاکنون ده کتاب دیگر را نیز با نام خود منتشر کرده است. موضوعکتاب راز به این اشاره دارد که زندگی مبتنی بر اعتقاد قانون جذب است که ادعا می کند افکار می توانند زندگی یک شخص را به طور مستقیم تغییر دهند.

بایرن تصوری را که در ابتدا توسط اشخاصی همچون مادام بلاواتسکی و نورمن وینسنت پیر صورت گرفته است ، دوباره معرفی می کند که فکر کردن درباره چیزهای خاص باعث می شود که آنها در زندگی فرد ظاهر شوند. بایرن نمونه هایی از افراد تاریخی را که گفته می شود به این مهم دست یافته اند ، ارائه می دهد. بایرن یک فرآیند سه مرحله ای را نقل می کند: بپرسید ، باور کنید و دریافت کنید. بایرن به همراه مثالهای ادعایی ، اهمیت قدردانی و تجسم در رسیدن به خواسته های شخص را برجسته می کند. فصلهای بعدی چگونگی بهبود سعادت ، روابط و سلامتی فرد را با افکار عمومی تر درباره جهان بیان می کند. نکته اصلی مهم این است که مردم چگونه زندگی سالم خود را در کنار تمام خانواده خود مدیریت می کنند.

  • نام: کتاب صوتی راز The Secret با نویسندگی راندا برن
  • ژانر: روانشناسی – موفقیت زبان فارسی
  • مدت زمان پخش: 1 ساعت 19 دقیقه
  • تاریخ انتشار: 2006

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا