آرایش و زیبایینکات آرایش زیبایی

آموزش و اصول لاک زدن ناخن حرفه ای

آموزش لاک زدن ناخن - مجله اینترنتی دی دی

با ما همراه باشید با قسمت آموزش آرایش و زیبایی از سایت دی دی که به شما آموزش حرفه ای و بسیار راحت لاک زدن ناخن بصورت اصولی را نشان دهیم.

آموزش لاک زدن ناخن اصولی

این لایه ی ملایم و نازک رنگ روی سر انگشتانتان به شما احساس وقار و زنانگی میدهد. اما وقتی که آنرا می بینید ریختن یک قسمت از کوچک لاک ، مثل این است که رویاهایتان فرو ریخته باشند.

اکثر خانم ها همیشه از لب پر شدن لاک و خراب شدن آن شکایت دارند . در واقع آنها برای لاک زدن تعجیل دارند و اصول لاک زدن صحیح را نمی دانند . برای لاک زدن صحیح و اصولی باید 20-30 دقیقه زمان بگذارید تا به جای زیباترکردن دست هایتان ، باعث شلخته به نظر رسیدن آن نشوید .

آموزش لاک زدن ناخن - مجله اینترنتی دی دی

وسایل مورد نیاز برای لاک زدن ناخن  :

  • بافر
  • سوهان
  • لاک پایه
  • لاک به رنگ دلخواه
  • خشک کن لاک
  • حوله کوچک
  • روغن گیاهی

اصول اصلی لاک زدن ناخن

ابتدا مطمئن شوید سطح ناخن هایتان کاملا تمیز است . برای این منظور باید از بافر مخصوص سطح ناخن یا برس ناخن استفاده کنید . برس را روی سطح ناخن هایتان بکشید و بعد از آن دستهایتان را با آب و صابون بشویید و خوب خشک کنید . بافر اسفنجی مکعبی شکل است که در فروشگاههای لوازم آرایش به فروش می رسد . می توانید از سوهان های سه مرحله ای هم استفاده کنید.

حالا باید سرناخن هایتان را سوهان بکشید . دقت کنید سوهان در مسیر روی ناخن کشیده شود و رفت و برگشتی نباشد اما مهمترین مساله نوع سوهان است . باید از سوهان اسفنجی استفاده کنید و سراغ سوهان فلزی نروید . میزان سختی سوهان بستگی به جنس ناخن های شما دارد.

بعد از سوهان کشیدن دوباره ناخن هایتان را تمیز کنید . می توانید از یک حوله استفاده کنید یا دست هایتان را بشویید و خشک کنید.

لاک زدن ناخن اصولی - مجله اینترنتی دی دی

قبل از زدن لاک اصلی یک پوشش پایه روی ناخن هایتان بزنید . این کار باعث دوام لاک می شود و هم مانع رنگ گرفتن سطح ناخن خواهد شد. باید صبر کنید پوشش پایه ای ناخن خوب خشک شود .

حالا لاک اصلی را روی ناخن بزنید. باید طوری این کار را انجام دهید که نیازی به لاک زدن مجد نباشد زیرا لایه های روی هم باعث خرابی و زشت شدن لاک می شود .

10 دقیقه صبر کنید تا لاک کاملا خشک شود و بعد روی آن برق ناخن بزنید . این کار باعث براق شدن و تثبیت لاک خواهد شد .

لاک زدن ناخن - مجله اینترنتی دی دی
در انتها بعد از خشک شدن کامل لاک به منظور تقویت ناخن و پوست دور آن، از روغن طبیعی و گیاهی استفاده کنید. روغن بادام و زیتون انتخاب خوبی است. باید عادت کنید هفته ای 2 بار از این روغن های طبیعی استفاده کنید زیرا باعث تقویت ناخن و پوست حساس اطراف آن می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا